Skylink: Relax, Rebel, ducktv, CS Film v MPEG-4

2.6.2015.
Operátor satelitní platformy Skylink dnes zapojil několik programů ve formátu MPEG-4. Jde o FTA i placené programy. V modernějším a úspornějším formátu jsou nyní dostupné stanice Relax - Pohoda, Rebel (vše FTA), ducktv, CS Film/CS Mini a Horor Film.

Volně vysílané stanice Relax, Rebel a rovněž placené stanice ducktv, CS Film/CS Mini a Horor Film se objevily na kmitočtu 11,797 GHz. Pro stanice Československé filmové společnosti (CS Film/CS Mini a Horor Film) byly programové pozice vytvořeny již dříve. Dnes byly textové informace nahrazeny řádným vysíláním.

technické parametry - Relax - Pohoda, Rebel, ducktv, CS Film/CS Mini, Horor film:

Astra 3B (23,5°E), freq. 11,797 GHz, pol. H, SR 29500, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK

Souběžná distribuce na starých i nových parametrech (v MPEG-2 a MPEG-4) potrvá několik týdnů. Pak bude původní MPEG-2 distribuce ukončena.

Nové stránky

Nové stránky
Vítáme Vás na našich nových stránkách. Tyto nové stránky jsme zprovoznili i přeto že jsou stále ve výstavbě. Prozatím zde najdete základní informace o našich službách. Postupně zde budou přibývat další informace.

O Nás

Firma Martin Švanda - EXAMITE působí na trhu od roku 1995. Naší specializací je prodej a montáž satelitních kompletů, antén pro DVB-T, rekonstrukce a výstavba společných televizních antén (STA), rozvody televizního a satelitního signálu v restauracích, hotelích a penzionech.

Přečíst více ...