Dodávka a instalace NAS serverů Synology

Co je Synology NAS?

NAS (Network Attached Storage) je úložné zařízení, které k vaší domácí nebo kancelářské síti připojuje jeden nebo více pevných disků. Soubory na NAS jsou přístupné pomocí počítače, tabletu nebo chytrého telefonu z domu nebo přes internet. Synology vyvíjí nejintuitivnější a uživatelsky přívětivý NAS systém tím, že nabízí mnoho všestranných aplikací pro sdílení a využívání souborů i multimédií.

Centralizované a rozšiřitelné úložiště všech vašich fotografií

Synology nabízí širokou paletu NAS modelů – do některých lze umístit jeden pevný disk, do jiných i tucet pevných disků. Bez ohledu na to, jaké množství fotografií máte, se o úložný prostor nemusíte obávat. Díky možnosti rozšířit kdykoli kapacitu přidáním nebo výměnou pevných disků se Synology NAS může rozrůstat podle vašich požadavků na ukládání

Snadná synchronizace fotografií na Synology NAS

Jednoduchý systém zálohování je pro profesionální fotografy klíčový. Díky Cloud Station lze snadno synchronizovat fotografie z vašeho počítače na Synology NAS. Po importu fotografií ze svého fotoaparátu je stačí přesunout do vyhrazené složky na vašem počítači, na Synology NAS budou nahrány automaticky.

Překrásná fotoalba díky Photo Station

V Photo Station si můžete vytvořit online fotoalba nebo blogy a sdílet je s přáteli či klienty. Zbavte se limitů pro ukládání daných službami třetích stran a nahrávejte tolik fotografií, co jen vaše úložná kapacita dovoluje. Roztřiďte si snadno svoje fotografie či geotagy a sdílejte fotografie či videa na Facebook, Twitter, Flickr, Google+ a YouTube.

S mobilními aplikacemi jsou vaše fotky stále dostupné

Fotografie a videa uložené na Synology NAS si můžete snadno prohlížet na chytrém telefonu nebo tabletu. Aktivujte rychlé nahrávání, které automaticky uloží fotografie z mobilních zařízení na váš Synology NAS.

Přeneste fotografie na velkoplošné televizní obrazovky

Přeneste fotografie do chytrých televizí či na jiná zařízení, např. Apple TV, Chromecast a Roku přehrávače. Při prezentaci fotografií klientům je můžete snadno přenést přímo z Synology NAS na vaši velkoplošnou televizi.

Zasílejte fotografie přes odkazy na sdílení souborů

Ušetřete čas a zamezte plýtvání tím, že pošlete fotky přátelům a klientům přes internet. Jakmile je balíček fotografií připraven, stačí poslat odkaz a váš klient si může fotografie stáhnout přímo z vašeho Synology NAS.

Stálý přístup pomocí QuickConnect

Už jste někdy přišli na jednání a uvědomili si, že jste zapomněli externí pevný disk nebo DVD s fotografiemi vašeho klienta? Díky Synology NAS budou vaše fotografie dostupné odkudkoli, aniž byste museli složitě nastavovat síť. Představte si, že máte celou svoji sbírku fotografií stále na dosah, ať jste kdekoli.

Chraňte svoje cenné umělecké výtvory

RAID chrání vaše fotografie tím, že vytváří redundantní kopie dat na několik pevných disků. To znamená, že fotografie a soubory zůstanou i při výpadku některého z pevných disků neporušené. Těm, kdo jsou technicky méně zdatní, nabízí Synology Hybrid RAID bezproblémový RAID systém pro optimalizaci úložné kapacity a redundanci s využitím pevných disků o různých velikostech.

Zálohování na jiná zařízení nebo ukládání do cloudu

Nehody se stávají. Aby byly vaše fotografie chráněny před přírodními pohromami nebo selháním hardwaru, poskytuje Synology NAS šikovné nástroje zálohování. Zálohujte jednoduše fotografie na externí pevné disky, jiné Synology NAS zařízení nebo cloudové úložné služby jako např. Amazon S3, Amazon Glacier, Google Drive, Dropbox aj.

Spolupracuje s Mac® a iOS zařízeními

Synology NAS si dobře rozumí s vašimi produkty Apple®. Díky podpoře Apple Filing Protocol (AFP), Time Machine®, Airplay® a domácích iOS aplikací je Synology NAS ideální pro váš Mac nebo iOS systém, zajišťuje rychlý přístup k souborům i podporu pro rozrůstající se systém Synology doplňků.

Nové stránky

Nové stránky
Vítáme Vás na našich nových stránkách. Tyto nové stránky jsme zprovoznili i přeto že jsou stále ve výstavbě. Prozatím zde najdete základní informace o našich službách. Postupně zde budou přibývat další informace.

O Nás

Firma Martin Švanda - EXAMITE působí na trhu od roku 1995. Naší specializací je prodej a montáž satelitních kompletů, antén pro DVB-T2, rekonstrukce a výstavba společných televizních antén (STA), rozvody televizního a satelitního signálu v restauracích, hotelích a penzionech.

Přečíst více ...