Tradice a kvalita

Firma Martin Švanda - EXAMITE působí na trhu od roku 1995. Naší specializací je prodej a montáž satelitních kompletů, antén pro DVB-T2, rekonstrukce a výstavba společných televizních antén (STA), rozvody televizního a satelitního signálu v restauracích, hotelích a penzionech. S instalacemi a servisem antén a satelitů máme dlouholeté zkušenosti proto můžeme našim zákazníkům postytnout profesionální služby a servis. Naši profesionálně vyškolení montážní technici používají tu nejmodernější měřící techniku. V současné době provozujeme specializovanou prodejnu ve Žďáře nad Sázavou. Nabízíme kompletní sortiment anténní a satelitní techniky, televizorů značek FINLUX a MASCOM a další elektroniky. V naši prodejně Vám poskytneme komplexní poradenský servis a služby. Jako partner satelitního operátora Skylink nabízíme i předplatné a správu jejich služeb.

Naše cíle

Spokojený zákazník a kvalitně provedená práce.

Zásady ochrany osobních údajů

Prohlášení jak Vaše osobní údaje zpracováváme naleznete zde.

Nové stránky

Nové stránky
Vítáme Vás na našich nových stránkách. Tyto nové stránky jsme zprovoznili i přeto že jsou stále ve výstavbě. Prozatím zde najdete základní informace o našich službách. Postupně zde budou přibývat další informace.

O Nás

Firma Martin Švanda - EXAMITE působí na trhu od roku 1995. Naší specializací je prodej a montáž satelitních kompletů, antén pro DVB-T2, rekonstrukce a výstavba společných televizních antén (STA), rozvody televizního a satelitního signálu v restauracích, hotelích a penzionech.

Přečíst více ...