TV Markíza potvrdila start Doma HD v paketu Skylink

2.6.2015.

Provozovatel slovenské komerční vysílací skupiny Markíza dnes potvrdil, že od dnešního dne 2.6.2015 mohou zákazníci satelitní platformy Skylink sledovat všechny programy skupiny Markíza ve vysokém rozlišení (HDTV). Dnes byla do nabídky Skylinku zařazena stanice Doma HD.

Stanice Doma HD se stala součástí balíčků Digital a Digital HD. Diváci operátora si mohou vychutnat oblíbené seriály z nabídky Doma jako Mentalista a Zakázaná láska a také vybrané filmové tituly v HD rozlišení. Tento víkend se mohou těšit například na premiérové romantické filmy jako Léto v Portugalsku či Štastlivec v hlavní roli se Zakem Efronem.

technické parametry - Doma HD:
Astra 3B (23,5°E), freq. 12,109 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK
Doma HD je součástí balíčků Digital a Digital HD.

Nové stránky

Nové stránky
Vítáme Vás na našich nových stránkách. Tyto nové stránky jsme zprovoznili i přeto že jsou stále ve výstavbě. Prozatím zde najdete základní informace o našich službách. Postupně zde budou přibývat další informace.

O Nás

Firma Martin Švanda - EXAMITE působí na trhu od roku 1995. Naší specializací je prodej a montáž satelitních kompletů, antén pro DVB-T, rekonstrukce a výstavba společných televizních antén (STA), rozvody televizního a satelitního signálu v restauracích, hotelích a penzionech.

Přečíst více ...