Změna parametrů vysílání operátora Skylink na Astra 23,5E a modul Mascom Irdeto Cryptoworks

Informace ke změně parametrů ze dne 2.12.2014.
Tato informace se týká přijímačů, které jsou vybaveny dekódovacím modulem Mascom Irdeto Cryptoworks.
Mascom Irdeto Cryptoworks
Změna parametrů vysílání má za následek stále větší zatížení dekódovacích modulů. Parametry vysílání se dostávají na mezní hodnotu použitelnosti modulu CI. Modul Mascom Irdeto Cryptoworks je dekódovací modul CI. Proto je možné, že programy vysílané na nové frekvenci tento modul nedokáže dekódovat. Tento stav nelze upravit žádnou SW úpravou, protože mezní hodnota tohoto modulu nemůže být překročena. Vzhledem k tomu že moduly byly již v úvodu koncipovány s jistou rezervou, problém nefunkčnosti se bude týkat malého počtu uživatelů, ale bohužel u někoho tento stav nastane. Jediné jak lze tento stav překonat, je vyměnit dekódovací modul za modul CI+, které je možno zakoupit v naší prodejně.

Nové stránky

Nové stránky
Vítáme Vás na našich nových stránkách. Tyto nové stránky jsme zprovoznili i přeto že jsou stále ve výstavbě. Prozatím zde najdete základní informace o našich službách. Postupně zde budou přibývat další informace.

O Nás

Firma Martin Švanda - EXAMITE působí na trhu od roku 1995. Naší specializací je prodej a montáž satelitních kompletů, antén pro DVB-T, rekonstrukce a výstavba společných televizních antén (STA), rozvody televizního a satelitního signálu v restauracích, hotelích a penzionech.

Přečíst více ...