Nova Sport 2 HD již v paketu Skylink

2.2.2016.
Nový programy ze skupiny Nova - Nova Sport 2 HD odstartoval v paketu Skylink. Zároveň došlo k přesunu programu Crime+Investigation Network na nové parametry, spuštění programu TV Doma na novém transpondéru a ukončení MPEG-2/SD distribuce FTA programů TV Regina a regionalnitelevize.cz.

Sportovní fanoušci se dočkali zařazení dalšího sportovního programu. Od úterý 2.2.2016 je součástí programové nabídky Skylink stanice Nova Sport 2 HD.

Kanál Nova Sport 2 HD se zaměřuje na sporty, které si získaly obrovskou popularitu především v zahraničí a v Česku nebyly v takovém rozsahu vysílány. Stanice bude věnovat pozornost nejlepší lize bojovníku světa Ultimate Fighting Championship (UFC), dále světově známé rugby, které se těší velké popularitě od Nového Zélandu přes Jižní Afriku až po Anglii. Druhý program ze skupiny Nova Sport bude věnovat velký prostor v šipkách, nejlepší basketbalovou ligu světa NBA a další.

Nova Sport 2 HD se stává součástí balíčků Multi, Komplet. Stanice se objevila na původní pozici TV Regina.

technické parametry:
satelit: Astra 3B (23,5°E)
kmitočet: 12,070 GHz
polarizace: horizontální
SR: 27500
FEC: 3/4
norma: DVB-S
modulace: QPSK

Nové stránky

Nové stránky
Vítáme Vás na našich nových stránkách. Tyto nové stránky jsme zprovoznili i přeto že jsou stále ve výstavbě. Prozatím zde najdete základní informace o našich službách. Postupně zde budou přibývat další informace.

O Nás

Firma Martin Švanda - EXAMITE působí na trhu od roku 1995. Naší specializací je prodej a montáž satelitních kompletů, antén pro DVB-T / DVB-T2, rekonstrukce a výstavba společných televizních antén (STA), rozvody televizního a satelitního signálu v restauracích, hotelích a penzionech.

Přečíst více ...